Image and video hosting by TinyPic

RSS

RSS

Zaklínač hrdina

Bílý vlk

Náším hrdinou je Geralt z Rivie, jinak take přezdívaný Bílý vlk.Geralt Geralt je mutant, který je profesionálním zabijákem nestvůr. Jako ostatní zaklínači, byl již od mlada vyučován bojovému umění, alchymii a znamením, což jsou taková jednodušší kouzla. Prodělal mnoho hrůzných proměn a mutací, které mají za následek mj. bílé vlasy a tak nepřirozený pohled. Tato odlišnost je však staví na pokraj společnosti. Je jimi opovrhováno a málo kde je rádi vidí. Zaklínači, nemají pocit že spasí svět, vše co dělají, dělají pro peníze. Dabérem Geralta pro českou verzi se stal Rudolf Kubík.

Nyní k detailům, které nám prozdalili tvůrci. Geralt nebude moci jezdit na koni ani popř. na nějaké nestvůře. Náš hrdina se bude moct opít až do bezvědomí. Jednou z uzdravovacích metod bude meditace. Reputace hráče by měla ovlivnit možnosti v dialogu. Vždy budeme hrát pouze za Geralta, nanejvýše nás bude někdo doprovázet. Ve hře bude mít náš hrdina také omezený inventář, což znamená, že sebou nebudeme moct nosti např. deset seker.

Zbraně

Ve hře můžeme nalézt mnoho druhů zbraní, od nožů přes sekyry a měc až po kuše a luky, avšak tyto zbraně najdeme hlavně v rukou nepřítele, jelikož Geralt používat pouze své dva meče - ocelový, který byl stvořen z meteoritu, použivá hlavně na lidské nepřátele a stříbrný na monstra. Součástí Geraltovy výbavy je také dýka a možnost vrhání petard (výbušných lektvarů). Nesmím opomenout hák, na kterém případně dotáhne Geralt hlavu stvůry nevěřicímu zaměstnavateli. Geralt nebude moci používat kuši a střelné zbraně. Meče si prý bude možno v průběhu hry vylepšit, přičemž bude dostupno kolem 10 odlišných úprav pro každý meč.

Brnění

Zaklínači používají pouze jednodušší brnění. Ve hře potkáte kolem pěti druhů brnění, které budete moci nosit. První brnění získáte ještě v Kaer Morhen.