Image and video hosting by TinyPic

RSS

RSS

Crysis zbraně

Lidské zbraně

The Scar - Vaše hlavní zbraň je hybridní útočná puška, která používá klasickou 7.26 mm munici a její palba je ve standardním módu 600 ran za minutu. V kombinaci s různým vybavením je pak použitelná například jako sniper.

XM 102 Rocket launcher (Raketomet) - pomalá a těžká protitanková zbraň, použitelná na gigantické škody na malé vzdálenosti.

MX 2014 Shotgun - Útočná pumpovací brokovnice kombinovatelná s laserovým zaměřovačem a baterkou.

MPXA Submachine gun - Zbraň s krátkým dostřelem, ohromným rozsahem, která špatně míří, ale způsobuje velké škody. Podporuje rozšíření v podobě baterky a laserového míření.

EM 70 Electromagnetic rifle - Je sniper, který dokáže vystřelit kulku až k rychlosti, odpovídající osmi násobku rychlosti šíření zvuku a s dostřelem měřeným v mílích.

Mimozemské zbraně

Molecular Accelerator - Tahle věcička dokáže vysát vlhkost ze vzduchu, okamžitě ji zmrazit a vyslat určitým směrem mrazivé výboje, kterými z nepřátel uděláte pěkné ledové sošky, a ty pak můžete dorazit rozbitím na malé úlomky.

Singularity cannon - Je zbraň vystřelující miniaturní obdobu černé díry, která dokáže protivníky "vsrknout" do sebe (alespoň částečně) a vytvoří tak masivní explozi nebo implozi, ale každopádně to bouchne, a kdo to schytá, už si asi nikdy nezaváže tkaničky standardním způsobem.